• Programmeerituid kohvijooke: 31
  • Kohvikanguse astmeid: 10
  • Veepaagi maht: 1,9 L
  • Oamahuti: 2 x 180 g
  • Jäätmesahtel: 16 tassi
  • Piimakohvid ühe nupuvajutusega

Kohvimasin J8 Twin Diamond Black

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 766.33

2299

Kuumakse alates 66€

*Registreeru Espresso Grupi e-poe püsikliendiks ja oled alati plussis! Tutvu püsikliendi soodustustega siin. Kui oled juba püsiklient siis logi sisse.

Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.
Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Sõpruse pst 29, 10615, Tallinn)

25.06.2024

TASUTA Kauba kohaletoimetamine DPD kulleriga

25.06.2024

Kirjeldus

JURA J8 Twin – kahekordne jõudlus, täielik paindlikus

Tavaline või kofeiinivaba kohvijook? Tumedad espresso kohvioad või hoopis mahedamat lungo kohvisegu? JURA J8 Twin on varustatud kahe võimsa kohviveskiga. Uus J8 Twin ühendab endas kahe kohvimasina funktsioonid, pakkudes rohkelt võimalusi ja parimat kohvi.

Kahe veski abil saab luua ainulaadseid kohvijooke, kas üht tüüpi ubadest või segatult, vaid ühe nupuvajutusega. Kohvi nauding igal ajal – värskelt jahvatatud, mitte kapslist. Ja see pole veel kõik – J8 Twin võimaldab valitud kohvijooke täiendada õrnalt magustatud piimavahuga, et saaksid osa senitundmatutest maitseelamustest. Magusa vahu funktsioon maitsestab piimavahtu sinu lemmiksiirupiga ning võimaldab valida maitse, magususe ja intensiivsuse. Tipptasemel tehnoloogia, nagu P.A.G.3+ veski ja “Magusa vahu” funktsioon, on võimalikud vaid tänu Šveitsi inseneride saavutustele.

Kaks võimsat P.A.G.3+ kohviveskit

J8 Twin aitab avastada enneolematuid kohvimaailma võimalusi. Kohvimasin suudab kasutada kahte erinevat kohvisegu, et saaksid valmistada hulgaliselt erinevaid kohvijooke igale maitsele. Või hoopis vaheldumisi erinevaid kohvi sorte. J8 Twin saab ühtmoodi hästi hakkama hommikuse äratuskohvi ja õhtuse kofeiinivaba kohvijoogi valmistamisega. Peale selle saad korraga degusteerida erineva röstimisastmega kohviube. Kompaktses kohvimasinas on kaks võimsat P.A.G.3+ koonuselist kohviveskit, mis tagavad täpse jahvatuse ja millel on aroomikontrolli funktsioon, mis jälgib püsivalt jahvatuse kvaliteeti. Valmistuskordade vahel on veski puhkerežiimis. See säästab veskit, pikendab selle kasutusiga ja tagab alati isuäratava kohvi maitse ja parima aroomi.

Kohvijoogid kõikidele

J8 Twin suudab valmistada 32 maitsvat kohvijooki. Kahe koonilise veskiga J8 Twin suudab maitsvate jookide valmistamisel tagada maksimaalse paindlikkuse. Iga tavaline või kofeiinivaba kohvijook valmib alati värskelt jahvatatud ubadest täpselt nii kange või mahedana või sellisest kohvisegust, nagu valmistaja on valinud. Lühidalt öeldes ühendab see ühes kompaktses seadmes kahe kohvimasina eelised. Ja seegi pole veel kõik. J8 Twin võimaldab siidist piimavahtu magustada, et avada sootuks uudne maitsete maailm. Kohvijookide valmistamisel ei ole piiri – katseta klassikalise espresso, või trendika Sweet Latte jookidega.

Võrratu tulemus, võrratu disain

J8 Twini intuitiivse Panorama Coffee Panel vahendusel saad luua mitmesuguseid erilisi kohvijooke. Paneeli tööpõhimõte on loogiline, enesestmõistetav ja tagab täpse tulemuse. Easy Mode’i režiimi liuguritega saad valitud kohvijooki samuti paindlikult enda maitsega kohandada. Tänu abisüsteemidele on masina kasutamine veelgi lihtsam ja aroomikontroll tagab optimaalse jahvatuskvaliteedi. Nutikas tassiandur Coffee Eye jälgib, et tassid oleks alati valitud kohvijoogi jaoks mõeldud tila all. Masina puhastamiseks ja hooldamiseks piisab samuti vaid ühest nupuvajutusest.

Maksimaalne jõudlus ja Šveitsi kvaliteet

Kaks koonilist veskit ühes elegantses masinas. Puhtad jooned, ülikvaliteetsed materjalid ja silmapaistev konstruktsioon teevad J8 Twinist tõeliselt rafineeritud seadme. Hoolikalt läbimõeldud disain väljendub selgelt näiteks jahvatustaseme seadistuses, võimaluses reguleerida kohvitila ja veskite kaantes. Vorm ja funktsioon moodustavad harmoonilise terviku, mille keskmes on Panorama Coffee Panel. Kohvimasina värvipalett ja viimistluselemendid täiendavad omakorda selle elegantseid disainijooni.

Tooteinfo

Kohvi valmistamise võimalused

 

Kohvi valmistamine ühe nupuvajutusega

1 Cappuccino Extra Shot, 1 Cortado, 1 Flat White Extra Shot, Latte macchiato Extra Shot, 1 Americano, 1 Cappuccino, 1 Cortado Sweet Foam, 1 Espresso doppio, 1 Espresso macchiato, 1 Flat White, 1 Latte macchiato, 1 Lungo, 1-2 Espressot, 1-2 Kohvi, Cappuccino Sweet Foam, Espresso macchiato Sweet Foam, Flat white Sweet Foam, Kuum vesi, Kuum vesi rohelise tee jaoks, Latte macchiato Sweet Foam, Piimakohv, Piimakohv Extra Shot, Piimakohv Sweet Foam, Piimaportsjon, Piimaportsjon Sweet Foam, Piimavahu portsjon, Piimavahu portsjon Sweet Foam, Raf-kohv, Raf-kohv Extra Shot

Kuumaveefunktsioon

3 taset

Masinasse programmeeritavate kohvijookide arv

31

Spetsiaalsed eelised

 

Sweet Foam funktsioon

Jah

Nutikas eelsoojendus

Jah

3D tõmbetehnoloogia

Jah

Aktiivne kohviubade olemasolu jälgimise süsteem

Jah

Hooldusvajaduse märguanded

Jah

Juhtmevaba sidet toetav

Jah

JURA täisautomaatse kohvimasina standardid

 

Impulss- tõmbeprotsess (P.E.P​)

Jah

One-Touch Lungo funktsioon

Jah

One-Touch funktsioon

Jah

Reguleeritava suurusega tõmbekamber

5 – 16 g

Suure võimsusega pump

15 bar

Termoplokiga küttekeha

1

Vedelikusüsteemid

1

Piimasüsteem / vahetatav piimatila

HP3 / CX3

Jahvatatud kohvi täiteava

Jah

Aroomikatte jälgimise süsteem

Jah

Käitus- ja programmeerimisstandardid

 

Ühildub mudelitega J.O.E.®

Jah

Ekraan

6.7" Puutetundlik panoraam ekraan

Salvesta, kopeeri ja muuda isikupäraseks

Jah

Veekoguse muutmine enne joogi valmistamist

Jah

Programmeeritavad kohvi kanguse tasemed

10

Programmeeritav piima- ja piimavahu kogus

Jah

Programmeeritav keemistemperatuur

3 astet

Vee temperatuuri taset on võimalik seadistada

3 taset

Energiastandardid

 

Energiasäästurežiim (E.S.M)

Jah

Zero-Energy Switch või võrgulüliti

Jah

Programmeeritav väljalülitumisaeg

Jah

Arvud

 

Reguleeritava kõrguse/laiusega kohvi väljavoolukoht

66 – 112mm

Reguleeritava kõrgusega cappuccino-tila

107 – 153 mm

Reguleeritava kõrgusega kuumaveetila

78 – 124 mm

Veepaagi maht

1,9 l

Ühe oamahuti maht

2 x 180g

Kohvipaksusahtel (portsjonit)

16

Toitejuhtme pikkus

1,1 m

Pinge

230 V~ / 1450 W

Voolutugevus

10 amp

Kaal

11.5

Mõõdud (laius, kõrgus, sügavus)

31 x 36 x 44.6 cm

Värvus

Must

Bränd

JURA

Video

Kasutusjuhend

J8 Twin kasutusjuhend

Sulle võib meeldida ka…

Võrdle