CLARIS Smart+ veefilter

17.99*

*Registreeru Espresso Grupi e-poe püsikliendiks ja oled alati plussis! Tutvu püsikliendi soodustustega siin. Kui oled juba püsiklient siis logi sisse.

Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.
Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Sõpruse pst 29, 10615, Tallinn)

25.09.2023

Kauba kättesaamine SmartPosti pakiautomaadist

25.09.2023

Kauba kohaletoimetamine kulleriga

26.09.2023

Kirjeldus

Murranguliselt nutikas veefilter
Kuna vesi moodustab kohvist lausa 98%, on äärmiselt oluline, et vee kvaliteet oleks maksimaalselt hea. Just seetõttu töötas JURA välja veefiltri CLARIS Smart+. See on absoluutselt murranguline toode, kus on esmakordselt kasutusel kaasaegne RFID-tehnoloogia, mis võimaldab kohvimasinal tuvastada selles oleva filtri. Tänu sellele uuendusele tunneb kohvimasin ära sellesse sisestatud filtri ning aktiveerib automaatselt õige režiimi. Veel enam! Veefilter kogub pidevalt teavet selle kasutamise kohta ja oskab seetõttu kohvimasina kasutajat teavitada ajast, mil on vajadus filtrit vahetada.

Sobilik kõikidele veetüüpidele
CLARIS Smart+ professionaalsust kinnitab tema töökäik, mis toimib tipptasemel filtrile kohaselt ülesvoolupõhimõttel. Seega filtreerib ta täpselt nii palju vett, kui iga joogi valmistamiseks just vaja on.

Tänu uuele tehnilisele lahendusele sobib see veefilter absoluutselt igale kraanivee tüübile kõikjal maailmas. Modifitseeritud graanulid filtreerivad katlakivi optimaalselt välja (isegi pehmema vee korral) ja vähendavad kahjulike ainete sisaldust paremini kui kunagi varem. Seejuures ei vähene vees sisalduvate mineraalainete ja fluoriidi tase, mis on äärmiselt vajalikud kohvi maitse esile pääsemiseks. Filtreerimise tulemuseks on ideaalselt puhas vesi sinu kohvijookide valmistamiseks.

Automaatne filtrituvastus
JURA kohvimasin ja filter suhtlevad omavahel kaasaegse RFID-tehnoloogia abil. Kui kohvimasin on varustatud nutika veesüsteemiga (I.W.S.), tuvastab seade filtri sisestamise, valib automaatselt õige filtrirežiimi ja alustab loputamist. Seade annab sulle aegsasti märku ka sellest, kui hakkab saabuma filtri vahetamise aeg.
Selle mitte vahetamisel aktiveerib seade katlakivieemaldus-režiimi. Peale teatud arvu kohvijookide valmistamist annab seade märku ka katlakivi puhastamise vajalikkusest.

CLARIS Smart sobib järgmistele nutika veesüsteemiga (I.W.S.®) mudelitele:

Võrdle