Piimasüsteemi puhastusgraanulid (dosaatoriga) 90 g

16.99

0.53 € / tbl

*Registreeru Espresso Grupi e-poe püsikliendiks ja oled alati plussis! Tutvu püsikliendi soodustustega siin. Kui oled juba püsiklient siis logi sisse.

Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.
Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Sõpruse pst 29, 10615, Tallinn)

27.05.2024

Kauba kättesaamine SmartPosti pakiautomaadist

27.05.2024

Kauba kohaletoimetamine kulleriga

28.05.2024

Kirjeldus

Latte macchiato, cappuccino, macchiato ja flat white on vaid mõned piimakohvijoogid, mida suurepärased JURA kohvimasinad sulle pakkuda suudavad. Selleks, et sinu piimaga kohvijook oleks alati täiusliku maitsega, on vajalik masina korrapärane ja hoolikas puhastamine.
90 g pumbaga pudel, jätkub 30 puhastuskorraks

Parim piimaga kohv tuleb puhtast masinast

Just seetõttu olemegi välja töötanud piimasüsteemi puhastaja, mis on minigraanulite kujul. Tänu väikestele osakestele suudavad mingigraanulid tungida ka kõige tõrksamatesse kohtadesse ning tõhusalt eemaldada nii piimarasva, kui valgud. Sedasi püsivad piimatorud alati hügieenilised ja puhtad pakkudes sulle sulgkerget piimavahtu.

Fosfaadivaba ja TÜV-sertifikaat

JURA piimasüsteemi puhastaja ei sisalda fosfaate ja tema optimaalne koostis tagab TÜV-sertifikaadiga hügieeni. See on järjekordne tõestus sellest, kui hoolega peab JURA silmas toodete keskkonnasõbralikkust ning ressursside ja energia vastutustundlikku kasutamist.

Tooteinfo

Bränd

JURA

Võrdle