Piimasüsteemi puhastusgraanulid 90g täitepurk

15.99*

*Registreeru Espresso Grupi e-poe püsikliendiks ja oled alati plussis! Tutvu püsikliendi soodustustega siin. Kui oled juba püsiklient siis logi sisse.

Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.
Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.

Tootekood: 24157 Kategooria:

Loe Jura kohta

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Sõpruse pst 29, 10615, Tallinn)

01.06.2023

Kauba kättesaamine SmartPosti pakiautomaadist

02.06.2023

Kauba kohaletoimetamine kulleriga

02.06.2023

Kirjeldus

Kas sinu lemmikuteks on ka imelised piimakohvijoogid Café au lait, Cappuccino ja teised? Just sellised, mida suurepärased JURA kohvimasinad sulle pakkuda suudavad. Kuid selleks, et sinu piimaga kohvijoogi maitse oleks alati värske ja puhta maitsega, on vajalik kohvimasina regulaarne hooldus.

Täiuslik piimakohv puhtast masinast

Minigraanulite kujul olev piimasüsteemi puhastaja suudab pakkuda sinu JURA masinale täiuslikku puhtust. Selle väikesed osakesed tungivad ka kõige pisimatesse nurkadesse, eemaldades sedasi tõhusalt nii piimarasva, kui valgud. Võid kindel olla, et sinu JURA kohvimasina piimatorud on alati hügieenilised ja puhtad pakkudes sulle õkhkerget piimavahtu.

TÜV-sertifikaadiga fosfaadivaba puhastusvahend

Keskkonnasõbralikkus ning ressursside ja energia vastutustundlik kasutamine on JURA jaoks olulised. Just see väljendub ka piimasüsteemi puhastusvahendis. JURA piimasüsteemi puhastaja on fosfaadivaba ning selle optimaalne koostis garanteerib TÜV-sertifikaadiga hügieeni.

Võrdle