• Programmeerituid kohvijooke: 32
  • Kohvikanguse astmeid: 10
  • Veepaagi maht: 2,4 L
  • Oamahuti: 280 g
  • Jäätmesahtel: 20 tassi
  • Piimakohvid ühe nupuvajutusega

Kohvimasin JURA Z10 Aluminium Black

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 866.33

2599

Laost otsas

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Sõpruse pst 29, 10615, Tallinn)

25.06.2024

TASUTA Kauba kohaletoimetamine DPD kulleriga

25.06.2024

Kirjeldus

JURA Z10 Black – maailma innovatiivseima veskiga espresomasin

Kui otsid espressomasinat, mis sobib ühtviisi hästi nii kuumade kui külmade kohvijookide valmistamiseks, on JURA Z10 sulle loodud. Tegemist on maailma esimese espressomasinaga, mis suudab isegi toodet tuvastada.

Uus JURA Z10 on Šveitsi inseneride tippklass, mis võimaldab teha varasemast topelt kogus kohvijooke. Soovid intensiivset espressot, trendikat flat white või hoopis midagi muud? JURA Z10ga pakub sulle neid kõiki ja kõigest ühe nupuvajutusega.

Kui su sooviks on aga külmpruulitud kohvijoogid, on JURA Z10 kindel valik ka sellisel juhul. Selline paindlikkus on võimalik tänu P.R.G. kohviveskile, mis suudab ise tooteid tuvastada. Veski tunneb valitud kohvijoogi ära ning oskab seejärel kiiresti ja täpselt muuta kohvi jahvatusastet. JURA poolt välja töötatud külmekstraktsiooni protsess on selge näide uuenduslikkusest ja innovatiivsusest. Selle protsessi käigus suunatakse külm vesi kõrge rõhu all impulssidena läbi värskelt jahvatatud kohvi. Tulemuseks sulle on täiesti uus kohvi nautimise viis. Kõige selle juures ei ole ära unustatud ka aroomi, mis on värskendav ja suurepäraselt tasakaalustatud igal ajal.

Tippklassi kuuluv kohvimasin on varustatud ülikiire 4,3-tollise puuteekraani ja Blue Crystali disainiga pöördlülitiga. Tänu tehisintellektile ja erivalikutega menüüle on kõike seda äärmiselt lihtne hallata.

Seejuures uuendused ei kajastu ainult tehnilises pooles vaid ka masina disainis. Alumiiniumist esipaneeli ilmestavad ülimalt efektsed kumernõgusad detailid. See on selge märk sellest, et tähelepanu on pööratud kõigile osadele ja kui täpne on tootmisprotsess.

Kui soovid avastada täiusliku kohvinaudingute maailma, on tipptasemel JURA Z10 kindla peale minek.

P.R.G – innovaatiline toodet tuvastav kohviveski

Uuenduslik P.R.G kohviveski oskab tuvastada toodet, mis tagab igale kohvijoogile optimaalse jahvatusastme. Veski puhul on tegemist elektrooniliselt juhitav ja väga suure jõudlusega funktsiooniga. See kohandub koheselt eelmääratud jahvatusastme järgi, mistõttu ka palju kiiremini ja sagedamini, kui seda oleks võimalik käsitsi teha. Kohviveski võimaldab valida nii väga peent kui ka väga jämedat jahvatusastet vastavalt sellele kas soovid valmistada väikeseid või veelgi erilisemaid kohvijooke. Oluline on siinjuures märkida, et kõik see reguleerimine toimub iga joogi valmistamisel automaatselt, seega ei ole sul vaja muret tunda õige käsitlemise pärast. Samas, kui sa soovid siiski jahvatusastet ka käsitsi valida, saad kasutada selleks aroomi valimise funktsiooni.

JURA Z10 Black Kohvi külmpruulimine

Erakordne värskus külmpruulitud kohvist

Tänu külmtõmbeprotsessile valmistab JURA Z10 Black valmistab maitsvaid külmpruulitud kohvijooke. Tegemist on uuendusliku ja innovatiivse tehnilise lahendusega. Paljude tavapäraste külmade kohvijookide tegemiseks valmistatakse enamasti kuum kohv, mis jahutatakse seejärel maha. JURA Z10 puhul toimub see aga teisiti. Selle puhul kasutatakse tõmbeprotsessis joogi valmistamiseks külma vett. See suunatakse kõrge rõhu all impulssidena läbi jämedama jahvatusega kohvi. Looduslik, virgutav ja värskendav puuviljaaroomine kohv ilma mõru kõrvalmaitseta on tulemuseks, mis paneb ka nõudlikuma kohvijooja maitsed helisema. Selline valmistusviis võimaldab sul nautida palju enamat kui lihtsalt üks külm kohv

JURA Z10 uue põlvkonna tõmbekamber

Uus kaheksanda põlvkonna tõmbekamber on kindlasti JURA Z10 oluline täiendus. See on kindlasti iga täisautomaatse kohvimasina kõige olulisem osa. JURA Z10-l on eriline 3D-tõmbetehnoloogiaga kamber, kus vesi voolab mitmel tasandil ja ühtlaselt läbi jahvatatud kohvi. Sedasi on sinu uuel JURA Z10-l võimalus tuua maksimaalselt esile nii kuumade kui ka külmpruulitud kohvijookide aroomi.

JURA Z10 tõmbekamber

Tõelist luksust esindab Signature Line

JURA Z10 mudeli Signature Line esi- ja ülaosa on valmistatud 3 mm paksust alumiiniumist. Selle paigutus jälgib hoolega Z-seeriale iseloomulikke jooni ja välimust. Peen pinnaviimistlus on tagatud spetsiaalse anodeerimise protsessi teel. JURA Z10 espressomasina värv rõhutab nii materjali tüüpilist iseloomu kui ka disaini. Masina krooniks on raskest kroomitud valutsingist tassialus, mis teeb JURA Z10 Signature Line’i välimuse veelgi efektsemaks.

Tooteinfo

Kohvi valmistamise võimalused

 

Kohvi valmistamine ühe nupuvajutusega

Caffè latte, Caffè latte Extra Shot, Cappuccino Extra Shot, Cold Brew Caffè latte, Cold Brew Cappuccino, Cold Brew Coffee, Cold Brew Cortado, Cold Brew Espresso, Cold Brew Flat white, Cold Brew Latte macchiato, Cold Brew Macchiato, Cortado, Espresso doppio, Flat White Extra Shot, Latte macchiato Extra Shot, 1 Cappuccino, 1 Espresso macchiato, 1 Flat White, 1 Latte macchiato, 1-2 Caffè Baristat, 1-2 Espressot, 1-2 Kohvi, 1-2 Lungo Baristat, Kannutäis kohvi, Kuum vesi, Piim, piimavaht

Kuumaveefunktsioon

3 taset

Täiendav jahvatatud kohvi kasutamise võimalus

Jah

Masinasse programmeeritavate kohvijookide arv

32

Tehnoloogia

 

Impulss- tõmbeprotsess (P.E.P​)

Jah

One-Touch funktsioon

Jah

One-Touch Lungo funktsioon

Jah

Reguleeritava suurusega tõmbekamber

5 – 16 g

Veski tüüp

Product Recognising Grinder (P.R.G.)

Termoplokiga küttekeha

1

Piimasüsteem / vahetatav piimatila

HP3 / CX3

Jahvatatud kohvi täiteava

Jah

Oamahuti koos aroomikattega

Jah

I.W.S filtripadruniga

CLARIS Smart

Aktiivne kohviubade olemasolu jälgimise süsteem

Jah

Nutikas eelsoojendus

Jah

Juhtmevaba sidet toetav

Jah

JURA peene vahu tehnoloogia

Jah

Piima või piimavahu valmistamine

Jah

Aroomikatte jälgimise süsteem

Jah

Erinevad seadistused ja programmeerimisvõimalused
Ühildub mudelitega J.O.E.®

Jah

Pöördlüliti

Jah

Ekraan

4.3” Puutetundlik värviekraan

Salvesta, kopeeri ja muuda isikupäraseks

Jah

Veekoguse muutmine enne joogi valmistamist

Jah

Programmeeritavad kohvi kanguse tasemed

10

Programmeeritav piima / piimavahu temperatuur (tasemed)

10

Tõmbetemperatuuri taset on võimalik seadistada

3

Vee temperatuuri taset on võimalik seadistada

3 taset

Keskkonnasäästlikkus

 

Energiasäästurežiim (E.S.M)

Jah

Programmeeritav väljalülitumisaeg

Jah

Toitelüliti

Zero-Energy lüliti

Disain ja materjalid

 

Kumer-nõgus 3 mm alumiiniumist esipaneel

Jah

Oranžkollane tassivalgustus

Jah

Sinine veepaagi valgustus

Jah

Arvud

 

Reguleeritava kõrgusega topelttila

78 – 150 mm / 24 – 50 mm

Veepaagi maht

2,4 l

Oamahutite arv

1

Ühe oamahuti maht

280 g

Kohvipaksusahtel (portsjonit)

20

Toitejuhtme pikkus

1,1 m

Pinge

230 V~ / 1450 W

Voolutugevus

10 amp

Energiatarbimine ooterežiimil

0 vatt

Kaal

13 kg

Mõõdud (laius, kõrgus, sügavus)

32 X 38 X 45 cm

Bränd

JURA

Video

Kasutusjuhend

Z10 kasutusjuhend

Videojuhendid

Filtrivahetus

Katlakivieemaldus

Seadme puhastamine

Piimasüsteemi puhastamine

Sulle võib meeldida ka…

Võrdle