Saturno Caffe kohvid nüüd Espresso valikus

Espresso valikusse lisandusid uued kohvid Itaalia Torrefazione Saturno röstikojast, millel on rohkem kui 70 aastat kohvi röstimise kogemust!

Itaalia espresso alates 1952

Saturno röstikoda ItaaliasPeale II maailmasõda hakkas Itaalias inimeste elatustase tõusma ning kohvikutes elu käima. Saades aru, et kohvikukultuur on tõusuteel, avas Pietro Notti 1952. aastal Alessandrina linna südames Piemontes tõelise kohvi käsitöökoja, kus hakati valmistama spetsiaalseid espresso segusid.

Aastate jooksul arenes väiksest röstikojast välja Saturno kaubamärk ja märkimisväärne ettevõte, kus pööratakse erilist tähelepanu kvaliteetsele toorainele ning  peetakse siiani lugu algupärasest käsitöö meisterlikkusest, mis muutis Saturno kohvi nii kohalike kui ka terve Itaalia tarbijate poolt armastatud ja hinnatud tooteks.

Torrefazione Saturno on alates 1999 rahvusvahelise kohvidegusteerijate ühingu (IIAC) liige ning alates 2004 ka Itaalia rahvusliku espresso ühingu (INEI) liige. 2014. aastal võideti ka kaks kuldmedalit rahvusvaheliselt tunnustatud võistlusel International Coffee Tasting, kuid enda sõnul on nende suurimaks saavutuseks siiski klientide igapäevane rahulolu, kes jätkuvalt armastavad ja eelistavad Saturno Itaalia traditsioonidega röstitud espressoube.

Espresso valikus olevad kohvid:

Torrefazione Saturno 1 Bar Caracol 1 kg

Kohviuba Saturno 1 Bar Caracol
Saturno 1 Bar Caracol

See on täiuslikult tasakaalustatud segu, mis sisaldab tõeliselt maitseküllaseid aga vähese kofeiinisisaldusega Santos Alta Mogiana piirkonnas kasvatatud Caracolito kohviube.

See kohv on võitnud ka kaks korda kuldmedali rahvusvahelisel kohvi degustatsioonil aastatel 2008 ja 2014.
Indikatiivne kofeiinisisaldus: 1,4 g/100 g.

 

Torrefazione Saturno 1 Bar Super 1 kg

Kohviuba Saturno 1 Bar Super
Saturno 1 Bar Super

Täiuslikult tasakaalustatud segu, kus Brasiilia araabika oad on segatud hoolega valitud Indoneesia ubadega. Samuti on lisatud Santos Alta Mogiana peent Caracolito uba.

Indikatiivne kofeiinisisaldus: 1,6g/100g.

 

 

Saturno kodulehele siit.

Võrdle