JURA P.A.G. kohviveski

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 66.33

199*

*Registreeru Espresso Grupi e-poe püsikliendiks ja oled alati plussis! Tutvu püsikliendi soodustustega siin. Kui oled juba püsiklient siis logi sisse.

Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.
Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.

Tootekood: 25048 Kategooria:

Loe Jura kohta

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Sõpruse pst 29, 10615, Tallinn)

25.09.2023

Kauba kättesaamine SmartPosti pakiautomaadist

25.09.2023

Kauba kohaletoimetamine kulleriga

26.09.2023

Kirjeldus

Jura P.A.G. kohviveski. Loodud vaid kõige värskema kohvi valmistamiseks.

Vaid ühe nupuvajutusega valmistab JURA esmaklassiline P.A.G. kohviveski iga kord täpse koguse värskelt jahvatatud kohvi. See kohviveski rahuldab ka kõige nõudlikumad kohvigurmaanid tagades värske aromaatsuse igas kohvijoogis.

Professionaalne Aroma veski

Professionaalses Aroma veskis (P.A.G.) on kasutusel sama tehnoloogia nagu ka täisautomaatsetes Jura kohvimasinates. Veski on perfektsuseni täiustatud tagades igal jahvatusel parima tulemuse. See garanteerib maksimaalse aroomi, ühtlase kvaliteediga jahvatuse ning seega täiusliku maitse kohvi valmistamisel.

Professionaalne JURA Aroma veski
Kohvi valmistamine nupuvajutusega

Kõik vaid ühe nupuvajutusega

Jura P.A.G. kasutamine ei saa olla lihtsam: vajutage lihtsalt ergonoomiliselt kujundatud nuppu ja jahvatusseade hakkab tööle. Veski töötab seni kuni hoiate nuppu all ning vabastades seade seiskub. Veskiga on kaasas ka mõõteklaas, mis lihtsustab jahvatatud kohvi kogust jälgida.

Seitse eri jahvatusastet

Olenemata sellest, kas soovite valmistada peene jahvatusega espressot või jämedama jahvatusastmega aromaatset lungot, pakub P.A.G kohviveski alati täisulikke tulemusi. Võimalus on valida seitsme erineva jahvatusastme vahel, mis võimaldab kompromisse tegemata valmistada kõiki kohvijooke.

Seitse reguleeritavat jahvatusastet JURA ONO
JURA ONO ja PAG kohviveski

Kompaktne kuid efektiivne disain

P.A.G. on tulvil tipptasemel tehnoloogiat, võttes samas minimaalselt ruumi. Veski selgete joontega puhas disain, kvaliteetsed materjalid ja perfektne viimistlus sobivad ideaalselt kokku Jura ONO ja teiste täisautomaatsete Jura kohvimasinatega, kui soovite proovida igapäevaselt eri kohviubasid.

Võrdle