JURA piimajahuti 0.6L, valge

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 73

219*

*Registreeru Espresso Grupi e-poe püsikliendiks ja oled alati plussis! Tutvu püsikliendi soodustustega siin. Kui oled juba püsiklient siis logi sisse.

Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.
Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.

Tootekood: 24282 Kategooria:

Loe Jura kohta

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Sõpruse pst 29, 10615, Tallinn)

27.02.2024

Kauba kättesaamine SmartPosti pakiautomaadist

28.02.2024

Kauba kohaletoimetamine kulleriga

28.02.2024

Kirjeldus

Hoia piim täiuslikul temperatuuril – Cool Control

Täiuslike piimaga kohvijookide valmistamine on saavutanud uue taseme ja lihtsuse. See on võimalik tänu uuenenud Cool Control piimajahutile. Jahuti tagab sulle, et piimajookide tegemiseks vaja minev piim oleks alati 4 °C ehk parim võimalik temperatuur, millega jooke valmistada.

Klassikaline disain

Cool Control piimajahuti on tuntud JURA stiilis ning lihtne kasutada. Piimajahuti on valmistatud vastupidavatest alumiiniumdetailidest ja on äärmiselt elegantse disainiga. Seetõttu on masin meeli köitev nii sinu silmale kui maitsemeeltele.
Masin on ühes tükis alumiiniumkorpusega ja efektsed õhutusvõred on valmistatud vaid parimatest võimalikest materjalidest. Oma klassikalise ja stiilse välimusega Cool Control 0,6 l sobib kõigi JURA kohvimasinatega.

Täiuslik piimavaht

Saavutamaks täisulikult paks ja värske piimavaht, hoiab Cool Control piimajahuti piima perfektse 4° C temperatuuri juures. Sedasi on vahtu valmistama hakates piim oma parimate omaduste juures. Jahutisse on sisse ehitatud piimataseme näidik. Seega oled sa alati kursis sellega, kui piimajahutit on piimaga vaja uuesti täita.
Cool Control piimajahuti on võimeline juhtmevabalt* suhtlema ka automaatse kohvimasinaga.

* Juhtmevaba adapteriga (lisavarustuses) Cool Control ühildub kõigi JURA automaatsete kohvimasinatega, mille varustuses on Smart Connect.

Lihtne kasutada

Piima lisamine piimajahutisse on äärmiselt mugav ja selleks ei ole sul vaja isegi mahutit eemaldada. Kasutusmugavusele annavad omapoolse panuse veel digitaalne temperatuurinäit ja tihedalt sulguv alumiiniumkaas.

Perfektne puhtus

Tihedalt istuvad liitmikud teevad piima teekonna jahutist tassi maksimaalselt hügieeniliseks. Sama muretuks on tehtud masina osade puhastamine. Nii võib piimajahuti kõiki piimaga kokkupuutuvaid osasid alates roostevabast terasest mahutist kuni imiotsikuni välja, pesumasinas pesta.

Kasutusjuhend

0,6 liitrine valge cooler

Võrdle