Cool Control 1l, valge

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 83

249

Laost otsas

Tootekood: 24241 Kategooria:

Loe Jura kohta

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Sõpruse pst 29, 10615, Tallinn)

22.07.2024

Kauba kättesaamine SmartPosti pakiautomaadist

22.07.2024

Kauba kohaletoimetamine kulleriga

23.07.2024

Kirjeldus

Cool Control – täiuslikul temperatuuril piim

Kunagi varem ei ole täiuslike piimaga kohvijookide valmistamine olnud nii lihtne. Uuenenud Cool Control piimajahuti aga just seda sulle võimaldab. Masin garanteerib sulle, et piimajookide tegemiseks vaja minev piim oleks alati parima võimaliku temperatuuriga ehk 4 °C.

Uuenenud disain on nüüd ühtviisi meeli köitev nii sinu silmale kui maitsemeeltele. Piimajahuti vastupidavad alumiiniumdetailid, elegantne disain ja kvaliteetsed materjalid teevad aga iga automaatse kohvimasina kasutamise maksimaalselt mugavaks.

Klassikaline disain

Klassikaliselt lihtne JURA stiilis Cool Controli piimajahuti sobitub hästi seadme kasutusmugavuse ja hügieenilisusega. Ühes tükis alumiiniumkorpus ja elegantsed õhutusvõred on valmistatud vaid parimatest võimalikest materjalidest. Oma puhaste ja minimalistlike joontega sobib Cool Control 1,0 l kõigi JURA kohvimasinatega.

Perfektne piimavaht

Cool Control piimajahuti tagab sinu trendikatele kohvijookidele alati täiuslikult paksu ja värske piimavahu. Selle saavutamiseks hoiab masin piima sinu jaoks just õigel temperatuuril (4° C), et vahtu valmistama hakates oleks ta parimas värskuses.

Sinu uus Cool Control piimajahuti on võimeline juhtmevabalt* suhtlema ka automaatse kohvimasinaga. Ning tänu uuele sisseehitatud piimataseme näidikule tead sa alati täpselt, millal on vaja jahutit uuesti piimaga täita.

* Juhtmevaba adapteriga (lisavarustuses) Cool Control ühildub kõigi JURA automaatsete kohvimasinatega, mille varustuses on Smart Connect.

Kasutamise lihtsus

Piima lisamine piimajahutisse käib tõeliselt kiiresti ja lihtsalt, sest sul ei ole selleks vaja mahutit eemaldada. Kasutusmugavust lisavad veel digitaalne temperatuurinäit ja tihedalt sulguv alumiiniumkaas.

Maksimaalne puhtus

Piima maksimaalselt hügieeniline teekond jahutist tassi on tagatud tihedalt istuvate liitmikega. Ka kõikide osade puhastamine on tehtud võimalikult hõlpsaks. Seetõttu on kõik piimaga kokkupuutuvad osad, alates roostevabast terasest mahutist kuni imiotsikuni välja, sobilikud pesemiseks ka nõudepesumasinas.

Võrdle