Piimasüsteemi puhastusgraanulid 180g täitepudel

29.27

*Registreeru Espresso Grupi e-poe püsikliendiks ja oled alati plussis! Tutvu püsikliendi soodustustega siin. Kui oled juba püsiklient siis logi sisse.

Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.
Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Sõpruse pst 29, 10615, Tallinn)

27.05.2024

Kauba kättesaamine SmartPosti pakiautomaadist

27.05.2024

Kauba kohaletoimetamine kulleriga

28.05.2024

Kirjeldus

Võrratud piimakohvijoogid valmivad vaid siis, kui sinu JURA kohvimasinas on tagatud täiuslik puhtus. Seega selleks, et sinu piimaga kohvijoogid suudaksid sind igal ajal oma värskuse ja puhta maitsega üllatada, on vajalik masina regulaarne hooldus ja puhastamine.

Piimakohvi täiuslikkuse garanteerib puhas kohvimasin

JURA uuenduslik mingigraanulitel põhinev piimasüsteemi puhastusvahend suudab pakkuda sinu JURA masinale täiuslikku puhtust. Graanuli väikesed osakesed läbivad hõlpsasti ka kõige tõrksamad kohad ja eemaldavad maksimaalselt hästi nii piimarasva, kui valguosakesed. JURA piimasüsteemi puhastusvahendiga saad olla kindel, et kohvimasina piimatorud on alati hügieeniliselt puhtad pakkudes sulle õhulist piimavahtu.

Fosfaadivaba puhtus ja TÜV-sertifikaat

JURA on alati olnud tuntud oma keskkonnasõbralikkuse poolest. Samuti on nende jaoks oluline ressursside ja energia vastutustundlik kasutamine. Neid põhimõtteid ei ole minetatud ka piimasüsteemi puhastusvahendis. Fosfaadivaba JURA piimasüsteemi puhastaja optimaalne koostis garanteerib TÜV-sertifikaadiga hügieeni.

Tooteinfo

Bränd

JURA

Võrdle