Milles peitub Jura kvaliteet?

Jura värskelt jahvatatud kohvMilles peitub Jura kvaliteet ning kas see on oma hinda väärt?

Kui plaanid soetada Jura espressomasinat, oled tõenäoliselt suur kohvi armastaja. Kuigi Jura automaatseid espressomasinaid on mitmes hinnaklassis, maanduvad nad sellel skaalal pigem kõrgemale. Milles seisneb Jura kohvimasinate kõrge kvaliteet, vastupidavus ja kasutusmugavus, mis teevad selle kohvimasina väärt investeeringuks?

JURA espressomasina ajaluguMade in Switzerland näitab kvaliteeti
Firma Jura Elektroapparate loodi Šveitsis juba 1931. aastal kuid esimene automaatne espressomasin toodi turule alles 1986. 1990 aastaks sai uudne kohvimasin firma fookuspunktiks ning järk-järgult lõpetati täielikult muu kodutehnika tootmine. Pikaajaline espressomasinate arendamisele keskendumine on Jurast teinud oma valdkonna maailma juhtiva innovatsiooniliidri.

Pidevalt arendades ja täiustades töötab Jura umbes 50-liikmelise inseneride meeskond selleks, et luua nii häid kohvimasinaid kui võimalik. Käesolevalt on kõik Jura tooted väljatöötatud Šveitsis Niederbuchsiten’is, Jura peakontoris, kus saab masinaid testida isegi erinevates kliimatingimustes ja erineva vee kvaliteediga, et tagada kohvimasinate toimimine ja pikaealisus igal pool üle maailma. Kõik Jura kohvimasinad on toodetud Šveitsis või Portugalis.

JURA kohvimasinad valmistatud Šveitsis

Lihtsuses peitub võlu

Kõik Jura kohvimasinad on üli-automaatsed ning suurepärane investeering mugavale inimesele. Täisautomaatse Juraga saad usaldada kogu töö espressomasina hoolde. Lihtsalt vajuta nuppu ja masin jahvatab värsked kohvioad, pakib ja tõmbab ning valmistab perfektse kohvi. Lõpuks vahustab peale ka ideaalse piimavahu nagu ehtne barista!

Jura espressomasina puhastamine on samuti automatiseeritud. Loputamise, pesemise ja ka katlakivi eemaldamiseprogrammid on integreeritud masina igapäeva rütmi. Sina pead vaid masina märguandel järgima lihtsaid juhiseid puhastusvahendite lisamisel. Nõuetekohase hoolduse korral on Jura masina keskmine eluiga umbes üheksa aastat.

Lisaks on Jura espressomasinad väga hügieenilised ning seda kinnitab ka sõltumatu organisatsiooni TÜV Rheinland sertifikaat. Seega, ei pea sa muretsema, kas sinu kohvimasin on ka päriselt seestpoolt puhas.

Kohvijookide lai valik ja kõrge kvaliteet hea hinnaga

Kui külastad hea kohvi nautimiseks tihti kohvikuid või tanklaid, tasub keskmine Jura espressomasin end ära juba vaid 1-2 aastaga. Juraga saad ka kodus valmistada kohviku kvaliteediga ja suurepärase piimavahuga lattesid ja cappuccinosid, mida tavalise kohvimasinaga on keeruline jäljendada. Samuti saab mitme Jura mudeliga valmistada korraga ka terve kannu kvaliteetset kohvi, mis on tore funktsioon suures majapidamises või puhkudel, kui käib palju külalisi. 

JURA erinevad kohvijoogidJura valmistab vaieldamatult häid kohvimasinaid, mida on lihtne kasutada, mis lihtsalt kestavad kaua ning mis valmistavad suurepärast kohvi! Tutvu Jura espressomasinate valikuga siit!

Võrdle