Maksevõimalused

Peale tellimuse kinnitamist vormistatakse tellimusele ettemaksu arve. Koopia arvest saadetakse ka Sulle tellimuses märgitud e-posti aadressile.

Kui makse peaks mingil põhjusel ebaõnnestuma, ei pea Sa tellimust uuesti vormistama. Leia arve oma postkastist ning jätka maksmist sealt. Elektrooniliselt arvelt leiad pangalingid, millega saad asuda kohe maksma.

Espresso.ee-s on võimalik tellimuste eest tasuda alljärgnevalt:

Pangalingiga

Tasuda saab koheselt pangalingiga (SEB, Nordea, Swedbanki, Danske, LHV ja Krediidipanga). Pangalingiga tasumiseks klõpsa peale tellimuse kinnitamist või e-mailile tulnud arve pealt sobivale pangalingi ikoonile ning mine maksma. Pangalingiga tasudes vajuta kindlasti pangas “tagasi kaupmehe juurde” nupule, et informatsioon makse kohta jõuaks meie süsteemi automaatselt.

Krediitkaardiga (Visa / MasterCard)

Peale tellimuse vormistamist suunatakse Sind makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus kirjas ka tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Ülekandega

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia arvest saadetakse Sulle ka e-posti aadressile, et saaksid selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märgi selgitusse kindlasti tellimusarve number ning võimalusel saada tasumist tõestav maksekinnitus e-postiga aadressile espresso@espresso.ee See kiirendab tellimise täitmist.

 

Peale raha laekumist Espresso Grupp OÜ kontole kinnitatakse sinu tellimus ja kaup saadetakse teele sinu valitud kättetoimetuse viisile vastavalt.

Võrdle