Kuidas teha kodus head kohvi

LOE MILLISED ON HEA KOHVI VALMISTAMISE KULDREEGLID (OSA III)

retseptid
Kohvioad ja kohvitass

Mõõtke täpne kohvikogus!

Nauditavaima tulemuse saad, kui kohvi, vee ja piima kogused on seadistatud õigesti. JURA espressomasina jookide soovituslikud seadistused: espresso – vesi 35 ml; kohvi kangus KANGE, temperatuur KÕRGE must kohv – vesi 100 ml; kohvi kangus KESKMINE, temperatuur KESKMINE cappuccino – vesi 40 ml, kohvi kangus KANGE, temperatuur KÕRGE, piimavaht 14 s late – vesi 45 ml, kohvi kangus KANGE, temperatuur KÕRGE, piimavaht 17 s​

JURA kohvimasinate hooldustooted

Hoolitse oma kohvimasina eest!

Järgi kohvimasina hooldusmärguandeid ja kasuta alati originaal-hooldustarvikuid. Siis võid olla kindel, et sinu kohvimasin on hooldatud hästi ning see teenib sind kaua.

Kohvimasina lisa- ja hooldustarvikuid telli soodsalt meie e-poest.

Kohvioad

Kasuta kvaliteetseid espressoubasid!

Jaekaubanduses ahvatletakse kliente tihti oakohviga, mis kannavad uhkelt “Itaalia Espresso “nime ning mille kilohinnad jäävad 15 euro kanti ja isegi alla selle. Reeglina on selline kohv täisautomaatses espressomasinas valmistatades kibeda, lahja või kõrvetatud maitsega. Maitse üle ei vaielda aga kas alati odav on kokkuvõttes odav? Soodne hind on saavutatud ebakvaliteetsete ubade ja -töötlemise tulemusena. Eestis satub igal aastal remonditöökodadesse sadu espressomasinaid, mille veskisse on sattunud koos kohviga kivikesi ja metallosakesi. Sellised võõrkehad põletavad veski läbi ja tulemuseks on paarisaja eurone hooldusarve.
Osta alati kvaliteetset oakohvi tuntult ja hinnatud tootjatelt!

Telli kvaliteetseid espressoube meie e-poest.

Võrdle