Jura

JURA kohvimasinatest

AromaG3 veski

AromaG3 veski jahvatab sinu kohvi jaoks vajalikud oad vahetult enne kohvijoogi valmistamist. See tagab neile parimad maitseomadused. Ideaalse maitse tagab lisaks see, et veski jahvatusastet saad reguleerida nii, et sellest tuleks just sulle kõige sobivama jahvatusega kohvipulber. Kui soovid tugevamat maitset, jahvatab ta sulle peenema kohvipulbri ja vastupidi.

Aroma veski koonustel on väga täpselt seadistatud lõiketerad, mis tõstavad tunduvalt veski tõhusust. Selle tagajärjel saad varasemast poole lühema jahvatusajaga veelgi parema ja rikkalikuma aroomiga kohvi.

Nutikas veesüsteem (I.W.S.®) CLARIS Smartiga

Vesi on kohvi põhielement, sisaldades seda lausa 98%. Selleks, et sinu kohv saaks täiuslik, on vaja kasutada värsket ja külma vett. Filtreerimata vee kuumutamisel ladestuvad masinasse kaltsiumiühendid ja tekib katlakivi. Siinkohal tuleb aga appi JURA nutikas lahendus CLARIS Smart veefilter.

  • CLARIS Smart veefilter pikendab masina tööiga kaitstes teda kaltsiumiühendite eest.
  • Kasutades filtrit ei ole sul vaja masinat katlakivist puhastada.
  • Tulemuseks on kvaliteediga vesi ja kohv
  • Uuendusliku tehnoloogiaga nutikas veesüsteem (I.W.S.®) tuvastab ilma igasuguse seadistamiseta, kas filter on sisestatud.

Tark eeltõmbesüsteem (I.P.B.A.S.©) ja impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®)

I.P.B.A.S on eeltõmbesüsteem toob maksimaalselt esile iga kohvisordi maitse. Kusjuures seda kõike röstist olenemata.

Iga täisautomaatse kohvimasina keskne osa on tõmbekamber. JURA espressomasinates on reguleeritava suurusega tõmbekamber, mis mahutab 5–16 g kohvipulbrit. See võimaldab sul saada täpselt enda maitsele sobiva kohvi.

Tänu impulss-tõmbeprotsessile (P.E.P.®) eraldub täielik aroom ka väga väikeste kohvijookide (nt. espresso ja ristretto) puhul. See on võimalik, sest vesi surutakse läbi jahvatatud kohvi väikeste impulssidena, mis tagab optimaalse tõmbeaja.

Piima ja piimavahu valmistamine, temperatuuri reguleerimine

Mitmete kohvijookide valmistamiseks (nt. cappuccino, latte macchiato jt) kasutatakse piima või piimavahtu. Parima ja maitsemeeli ülendava piima saad just JURA uuenduslikest piimavahustitest. Nendes on kasutusel murranguline peene vahu tehnoloogiat. See pakub sinu kohvijoogile peene tekstuuriga püsivat piimavahtu. Kuid soovi korral võid ka lihtsalt soojendada piima soovitud temperatuurini.

JURA kohvimasinate korduma kippuvad küsimused

Kas JURA kohvimasin õigustab oma kõrgemat hinda?

Kõik täisautomaatsed kohvimasinad töötavad ühe eesmärgi nimel – pakkuda sulle kohvielamust. Sellest hoolimata erinevad need masinad aga oma tehnoloogia poolest. Just JURA paistab silma oma eriliste tehnoloogiate poolest, mis tagavad sulle eriti kvaliteetse kohvijoogi.

JURA espressomasinad on silmatorkavalt elegantse disainiga ja neid on ääretult lihtne kasutada. Nii võid suure hulga kohvijooke saada kõigest ühe nupuvajutusega.

Seega ostes JURA espressomasin, ei maksa sa mitte prestiiži vaid nutikate tehnoloogiate ja mugavate funktsioonide eest.

Mis teeb JURA kohvimasinate piimasüsteemid eriliseks?

Kuidas on võimalik saada nii pehmelt kreemine, tihke ja magusam vaht, kui seda on teistel piimavahustajatel? Selle põhjuseks on uuenduslik piimavahustuse süsteem, mis on integreeritud JURA kohvimasinatesse. See koosneb kahest sektsioonist ja piima vahustatakse kaks korda. Tänu sellisele meetodile eemaldatakse piimast suured mullid.

Mida erilist on JURA kohvimasinate P.E.P tehnoloogias?

Oled kindlasti märganud, et JURA kohvimasinate juures on eraldi välja toodud P.E.P tehnoloogia olemasolu. See on eriline veega varustamise võte, mis tagab ideaalse espresso ja ristretto. Selle tehnoloogia abil surutakse vesi läbi kohvi järjepidevate lühikeste intervallidega. Nii saab kohvist kaasa võtta vaid parimad kvaliteediomadused.

P.E.P tehnoloogia funktsioon on eriti tähtis väikeste jookide puhul (kuni 40 ml). Põhjuseks see, et just selliste jookide puhul on vajalik tunnetada kohvi delikaatsust – maitseid, järelmaitseid ja aroome – kõige seda väikses tassis.

Mis teeb JURA’st kõige prestiižikama kohvimasina turul?

JURA on Šveitsi firma, mis alustas kodumasinate tootmist juba aastal 1931. Ligi pool sajandit hiljem sai temast aga juhtiv kohvimasinate tootja maailmas. See teeb JURAst ühe vanima kohvimasinate müüja.

Hoolimata oma pikaaegsest turul olekust, ei ole jäädud loorberitele puhkama vaid püüeldakse aina paremuse poole. Seega tuuakse pea iga aasta välja uuendusi, mis muudavad nende kohvimasinate kasutamise veelgi lihtsamaks ja kohvi täiuslikumaks.

Selline kohvimasinate tootmisele spetsialiseerumine aitab täielikult keskenduda just ideaalse kohvi valmistamisele. Seetõttu võib julgelt öelda, et masina iga osa, funktsioon ja väline detail on parimat kogemust ja lõppkasutaja rahulolu silmas pidades hoolikalt läbi mõeldud.

Kuidas pannakse paika kohvimasina hind?

Poodides ringi vaadates ei jää märkamata, et kohvimasinate hinnad kõiguvad üsna suurtes vahemikes ja nii võib mõni masin maksta mitmeid kordi rohkem kui teine. Peamine hinnaerinevus tuleb selles kohvimasinas kasutusel olevast tehnoloogilisest erinevusest.

Rohkelt erinevaid lisasid, kasutusmugavus ja -lihtsus ning jookide arvukus on vaid vähesed tegurid, mida leiab just tuntumate brändide kohvimasinatest.

Seega on aastatepikkune uurimistöö ja sellest tulenevad kogemused äärmiselt vajalikud, et pakkuda sulle kvaliteetset ja vastupidavat masinat, mis pakub vaid kõige kõrgema kvaliteediga kohvinaudingut.

Võrdle